دانلود نمونه سوال های ابتدایی، راهنمایی و متوسطه (قابل ویرایش) + صدها تالار آموزشی و علمی در تالارهای گفتمان آموزشی و علمی گنجینه ایرانیان

نسخه کامل: نظر سنجی ویژه دانش آموزان سال سوم
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اگر برای نظر خود ارزش قائل هستید چند ثانیه وقت بگذارید و در این نظر سنجی شرکت فرمایید.
برای شرکت در نظر سنجی به بالای همین صفحه مراجعه فرمایید. ابتدا گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید و سپس روی کلمه (( رای )) در پاین گزینه چهارم کلیک نمایید.توجه: اگر تعداد شرکت کنندگان در نظر سنجی به چند ده هزار نفر برسد و و از نظری آماری قابل اعتنا باشد برای مراجع رسمی آموزش و پرورش ارسال خواهد شد.


یک سوال ساده:
نظر شما به عنوان یک دانش آموز در مورد نوع تاثیر نمرات امتحانات نهایی سال سوم در آزمون سراسری سال آینده کدام مورد زیر است؟
(موارد را در نظر سنجی ببینید.)


در صورتی که دوست دارید از نظرات تکمیلی هم پایه ای های خود مطلع شوید یا خودتان نظری بفرستید و یا نتایج آرا را بطور روزانه ببینید به کانال زیر مراجعه فرمایید.

لینک کانال تلگرامی پیش بسوی پیش دانشگاهی 96-95

https://telegram.me/joinchat/CZVJJD-tLDNRBk_KESsaIQ

در صورت غیر فعال شدن مسنجر تلگرام، نتایج را در گنجینه سوال پی گیری نمایید.

توضیحات تکمیلی:
همانطور که می دانید بر اساس تصویب مجلس شواری اسلامی در تاریخ یک شنبه 26 اردیبهشت و یک روز پس از آغاز امتحانات نهایی سال سوم متوسطه، برای دانش آموزانی که در سال جاری، در پایه پیش دانشگاهی تحصیل می کنند، نمرات امتحانات نهایی سال سوم در آزمون سراسری تاثیر مثبت خواهد داشت

حالا باید دید با توجه به تصویب دیر هنگام قانون در مجلس و اخبار رسیده درباره لو رفتن سوالات قبل از شروع آزمون، برای دانش آموزانی که سال آینده در آزمون شرکت می کنند چه فکری خواهد شد؟
لینک مرجع